Reklama widoczna 24h – wybierz litery przestrzenne podświetlane

Dodano: 2016-07-07 Przez: admin


 
Nowoczesna reklama zewnętrzna pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów i wyróżnienie firmy na tle konkurentów. Dzisiaj dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim litery przestrzenne podświetlane – estetyczne, trwałe i widoczne 24 godziny na dobę.
 
Dobra reklama powinna od razu przyciągać wzrok – litery przestrzenne doskonale nadają się do prezentacji firmy. Mogą być montowane zarówno na zewnątrz, jak i również we wnętrzach. Dzięki podświetleniu są widoczne przez 24 godziny na dobę, informując o lokalizacji firmy i będąc jej reklamą także po zmierzchu.
 
Litery przestrzenne, które nazywane są także literami 3D, powstają z kilku elementów. Ich front wykonany jest z płyt plexi wyklejanych foliami, które przepuszczają światło, boki zwykle wykonuje się z aluminium, PCV lub plexi, natomiast tył z płyt PCV, na których montuje się źródła światła – najczęściej nowoczesne diody LED, które pobierają mało energii i wyróżniają się wydłużoną żywotnością.
 
Litery mogą być wykonane również w innym wariancie – podświetlenie nie jest umieszczane od wewnątrz konstrukcji, ale na zewnątrz, dając efekt poświaty, „halo” wokół liter – wówczas po zmierzchu mają one czarny kolor ze względu na poświatę, natomiast w ciągu dnia widoczne są ich kolory.
 
Agencje zajmujące się realizacją liter przestrzennych są w stanie wykonać na zamówienie klienta niemalże każdego rodzaju konstrukcję. Najczęściej litery te mają postać logo firmy, ale również mogą być wykonane w innych wzorach – większość agencji zatrudnia własnych grafików, dlatego też mogą oni wykonać dla klienta projekt reklamy.
 
Cena wykonania liter podświetlanych zależna jest przede wszystkim od wielkości liter i zastosowanych materiałów. Również należy doliczyć do niej dodatki na zamówienie, na przykład wyłącznik zmierzchowy czy konstrukcję pod montaż liter na elewacji lub innej nawierzchni.
 
Jeżeli interesują cię agencje zajmujące się produkcją i sprzedażą liter 3D podświetlanych, wpisz do wyszukiwarki internetowej słowa „litery podświetlane Warszawa”, aby znaleźć je w stolicy.
 
 
 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy

Menu